Yhteystiedot

Tapio Pirttinen Oy

Vaasantie 923
62375 YLIHÄRMÄ

Puh +358-06 484 7150

Avoinna arkisin: 8.00-15.30
Muina aikoina sopimuksen mukaan.

 

Yhteydenotto

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Jukka Pirttinen
Toimitusjohtaja, Hallituksen jäsen
Tuotepäällikkö Faresin, Cabe, FAE
Myynti
Vuokrakoneet

0400-322 146
jukka@tapiopirttinen.fi

 

Maisa Pirttinen
Hallituksen jäsen
Laskutus, Myynti

040-5024 899
maisa@tapiopirttinen.fi

 

Tapio Pirttinen
Hallituksen jäsen
Myynti

0500-263 400
tapio@tapiopirttinen.fi

 

Janne Hautala
Tuotanto ja Logistiikka

0400-322 146
janne@tapiopirttinen.fi

 

Johanna Alahuhta
Myyntisihteeri

0400-295898
johanna@tapiopirttinen.fi

Jälleenmyyjien yhteystiedot

Aleksi Uussaari
ACF Uussaari Oy, Uusikaupunki
Alpego jälleenmyynti
040-5711622
uussaari@uussaari.fi

Isojoen Maatalouspiste Oy
Cabe murskaimet, FAE kaivinkonemurskaimet, Jyry-salaoja-aurat
Jukka Pitkäranta 040 089 9979
Toivontie 4, 64900 Isojoki
https://www.nettikone.com/yritys/isojoenmaatalouspiste

Klema Oy
Cabe murskaimet, FAE kaivinkonemurskaimet, Jyry-aurat
Heikki Klemetti 050 3366 861
Marko Sirviö 050 3366 862
Maijasuontie 8, 90900 Kiiminki
www.klema.fi


Viljo Tavaratalo
Cabe murskaimet, FAE kaivinkonemurskaimet, Jyry-salaoja-aurat
Mikko Remes 040 843 2708
Hovinpelto 3, 74700 Kiuruvesi
viljo.fi